Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bizimle iletişme geçmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

SÜRDÜRÜLEBİLİR ÇEVRE

Körfez Çevre Danışmanlık

Deneyimli ve Güvenilir Kadrosuyla 10 Yıllık Tecrübe.

Körfez Çevre Danışmanlık, kalite ve müşteri memnuniyetini ilke edinerek "Sürdürülebilir Çevre" ilkesiyle çıktığı yolda çevre danışmanlık hizmeti ihtiyacı olan işletmelerin başta Çevre Kanunu, Çevre İzin Lisans Yönetmeliği, Çevresel Etki Değerlendirme (ÇED) Yönetmeliği ve diğer ilgili yönetmelikler kapsamında çevre bilinci ve hassasiyetleri gereği kirliliğin önlenmesi konusunda Çevre Danışmanlık Hizmeti vermek amacı ile kurulmuştur.

Körfez Çevre Danışmanlık olarak çevre danışmanlık hizmetleri kapsamında faaliyet gösteren şirketler arasında “güvenilir” olarak anılmak en temel hedeflerimizdendir. Ayrıca kaliteyi, sistemli çalışma prensibiyle birleştirerek siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyelere taşımayı amaçlıyoruz. Merkezi, Kocaeli olan Çevre Danışmanlık firmamız ile tüm Türkiye’ye aynı kalitede ve aynı sistemli çalışmayla hizmet vermeye özen gösteriyoruz.

Çevre Politikamız

İçinde yaşadığımız topluma güven telkin eden, uyumlu, çevre boyutlarımızla bağlantılı, yürürlükteki yasal kurallara ve yazılı olmayan etik diğer şartlara uygun hareket etmeyi, kısıtlı doğal kaynakları önemseyerek çalışmakta olduğumuz tesislere atıkların kaynağında tam olarak ayrıştırılmasını sağlamayı ve geri dönüşüm faaliyetlerini yürütmeyi, çevresel kirlenmenin önlenmesine dair tedbirlerin alınmasını ve tüm süreçlerde uygulanmasını hedeflemekteyiz.

Körfez Çevre Danışmanlık olarak içinde bulunduğu toplumun bir parçası olduğumuzun bilinciyle hareket ederek yapmış olduğumuz çalışmalarımızı hizmet vermiş olduğumuz tesislerin çalışanları aracılığıyla ulaşabileceğimiz ailelerine de aktararak “Topluma Katkıda” bulunma çalışmalarımıza da devam edeceğiz.

Misyon

Körfez Çevre Danışmanlık olarak müşterilerimizin talepleri doğrultusunda Yasal Mevzuatlara uygun çözümler bulmak, çevre bilincini geliştirmek ve amaçlarımız doğrultusunda uzman kadromuz ile sonuç odaklı çalışmak misyonuyla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Vizyon

Tüm bilgi birikimimiz ve kaynaklarımızla firmamızdan çevre danışmanlık hizmeti alan müşterilerimize, söz sahibi olan yasal otoritelere ve tüm insanlığa hizmet veriyoruz. Bu doğrultudaki hedefimiz Türkiye ve Dünya genelinde en rekabetçi, en üretken, en doğru çözümleri üreten Çevre Danışmanlık firması olmaktır.

Değerlerimiz

Körfez Çevre Danışmanlık olarak bugünkü eğilim ve ihtiyaçları geliştirerek, yarınlara temiz bir çevre ve doğa bırakmak için Kocaeli, Sakarya ve İstanbul başta olmak üzere tüm ülkemizin bu yöndeki gelişmesinde önemli katkılar sağlamaktayız.

İletişime Geç

Bize Bir Mesaj Bırakın

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak ve bizimle iletişme geçmek için aşağıdaki formu doldurmanız yeterli. Ekip arkadaşlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.